fbpx
 

Rollfit

 Rollfit BratislavaRollfit® je masážne zariadenie, ktoré funguje ako prístrojová lymfodrenáž. Ako výrobca v ňom spájame poznatky o akupresúre s modernými technológiami. Výsledkom je tradičná čínska masáž, ktorú si môžete dovoliť v pohodlí domova alebo štúdia hoci aj každý deň. Výsledky sú viditeľné už od piatej aplikácie, pričom ich udržiavame pravidelnými masážami podľa vlastných potrieb.

Rollfit je určený pre všetkých, ktorí chcú urobiť niečo pre svoju postavu a pritom sa dokonale zrelaxovať.

 

Účinky

1. Prekrvenie kože

Cieleným pôsobením masáže na každú partiu tela sa zlepší výživa kožných buniek a ich činnosť. Pokožka sa tak stane pevnejšou, pružnejšou a zdravšou. Masážou sa tiež výrazne zmäkčujú pooperačné a iné jazvy.

2. Zmiernenie celulitídy

Vieme, že celulitídu je možné pravidelnou starostlivosťou výrazne zmierniť. Okrem krémov sa odporúčajú aj masáže, pričom Rollfit zaznamenáva vynikajúce účinky. Prekrvením pokožky si teda zredukujete aj nenávidenú celulitídu.

3. Aktivácia lymfatického systému a zrýchlenie metabolizmu

Rollfit urýchľuje metabolizmus škodlivých a nežiadúcich látok, ktoré sa lymfatickým systémom odvádzajú do krvi. Krv sa dostáva do pečene, kde nastáva metabolická premena látok. Využiteľné látky sa vracajú späť do krvného obehu a odpadové látky cez obličky z tela von. Počas masáže na zariadení Rollfit® budete cítiť jemné svrbenie a teplo. Je to reakcia na zrýchlenie metabolizmu, ktoré býva až trojnásobné.

4. Chudnutie brucha a stehien

Počas aplikácie dochádza k masáži celého tela počnúc masážou chodidiel až po masáž paží. Dochádza tak k priamemu pôsobeniu na tukové bunky, a preto je chudnutie trvalejšieho charakteru. Viditeľný efekt je v problémových oblastiach brucha, stehien, sedacej oblasti a na bokoch. Rollfit má teda vplyv na celkové formovanie postavy.

5. Uvoľnenie svalstva po záťaži, relax

Masáž pomocou Rollfitu má aj relaxačné účinky, ktoré môžu využiť občasní i vrcholoví športovci. Tajomstvo sa skrýva v upokojujúcom pôsobení bukového dreva, z ktorého je vyrobená rotačná časť prístroja. Stimulačné účinky sa dosahujú pomocou masáže v oblastiach akupunktúrnych dráh, zasahujú vzdialené časti tela alebo s nimi spojené vnútorné orgány. Pravidelný wellness, v ktorom je použitý aj náš masážny prístroj, má tak vplyv na celkové zlepšenie zdravotného stavu.

Pre najlepšie účinky dodržujeme tieto zásady:

  • minimálne 10 pravidelných aplikovaní
  • program aplikovania v trvaní 60 minút prispôsobený typu postavy (jablko, hruška, optimálna)
  • aspoň 2 až 3 krát týždenne
  • dbať na dostatočný príjem tekutín – vody
  • prispôsobiť pravidelný režim životosprávy